O nas

Przedstawiamy Państwu Śpiewającą  Rodzinę Kaczmarków. Rodzina, to zawodowi śpiewacy muzyki klasycznej oraz ich niezwykle uzdolnieni synowie.
 

  • Iwona  Kaczmarek - sopran
  • Piotr Kaczmarek – tenor
  • Wojciech Kaczmarek (21 lat) - baryton
  • Adam Kaczmarek (17 lat) – tenor


Nasza Rodzina śpiewa piosenki z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne. Rodzina  koncertuje  zazwyczaj z Orkiestrą  Kameralną "Alla Vienna " w obsadzie siedmioosobowej pod kierownictwem muzycznym prof. Adama Manijak lub z Orkiestrą Kameralna „Bogda Band” pod kierownictwem muzycznym prof. Bogdy Dulińskiej, ale również przy akompaniamencie samego fortepianu lub tylko z podkładami muzycznymi. Rodzina regularnie występuje w filharmoniach, domach kultury, na różnego rodzaju koncertach organizowanych prze włodarzy miast i organizacje kościelne. Często Rodzina występuje poza granicami Kraju.

Kup bilet na koncert on-line

Drodzy Państwo,

W tym trudnym nie tylko dla nas czasie pragniemy zaprosić Państwa do oglądania naszych wirtualnych koncertów.

Wszystkie koncerty, które przedstawiamy Państwu na naszej stronie

www.koncerty-online.com.pl

do tej pory nie były nigdzie publikowane.
 Od maja br. będziemy również nagrywać nowe koncerty. Będziemy je nagrywać w naszym domu i kościołach. M. innymi koncert z okazji 100.rocznicy urodzin Jana Pawła II, czy Dnia Matki. Koncerty odbędą się niestety bez naszej kochanej publiczności, ale z Państwem - choć wirtualnie.

 Sądzimy, że mimo ograniczonej oprawy muzycznej dostarczymy Państwu wiele radości i pozytywnych wzruszeń.

 Jesteśmy zawodowymi śpiewakami, żyjemy ze śpiewu – z koncertów. Sądzimy, że zrozumiecie Państwo ten fakt, że koncerty są płatne.

Bardzo dziękujemy za Państwa wirtualną obecność na naszych koncertach.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert, który będzie podróżą w krainę operetki, barwnych salonów, arcyksiążąt, wystawnych bali i podróżą w krainę czardasza.

kup teraz

Zapraszamy Państwa w odległe klimaty, które przybliżą nam znane i lubiane pieśni neapolitańskie w wykonaniu niezwykłej Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.

kup teraz

Ulubione melodie Karola Wojtyły oraz utwory jemu dedykowane w 100. Rocznicę urodzin oczywiście wykonuje dla Państwa Śpiewająca Rodzina Kaczmarek w pełnym składzie  przy akompaniamencie  Pani prof. Bogdy Dulińskiej.

kup teraz