Iwona Kaczmarek – sopran

Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak „Aida”, „Tosca”, „Hrabina”, „Halka” czy „Trubadur”. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, a nawet w musicalu.
Rodzina w 2019 roku wydała płytę pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.

Kup bilet na koncert on-line

Drodzy Państwo,

W tym trudnym nie tylko dla nas czasie pragniemy zaprosić Państwa do oglądania naszych wirtualnych koncertów.

Wszystkie koncerty, które przedstawiamy Państwu na naszej stronie

www.koncerty-online.com.pl

do tej pory nie były nigdzie publikowane.
 Od maja br. będziemy również nagrywać nowe koncerty. Będziemy je nagrywać w naszym domu i kościołach. M. innymi koncert z okazji 100.rocznicy urodzin Jana Pawła II, czy Dnia Matki. Koncerty odbędą się niestety bez naszej kochanej publiczności, ale z Państwem - choć wirtualnie.

 Sądzimy, że mimo ograniczonej oprawy muzycznej dostarczymy Państwu wiele radości i pozytywnych wzruszeń.

 Jesteśmy zawodowymi śpiewakami, żyjemy ze śpiewu – z koncertów. Sądzimy, że zrozumiecie Państwo ten fakt, że koncerty są płatne.

Bardzo dziękujemy za Państwa wirtualną obecność na naszych koncertach.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek ku czci bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Koncert odbył się w Nasutowie.

kup teraz

Koncert patriotyczny pt. "Chwała bohaterom" w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek.

kup teraz

Ulubione melodie Karola Wojtyły oraz utwory jemu dedykowane w 100. Rocznicę urodzin oczywiście wykonuje dla Państwa Śpiewająca Rodzina Kaczmarek w pełnym składzie  przy akompaniamencie  Pani prof. Bogdy Dulińskiej.

kup teraz

Zapraszamy Państwa na  piękny i wzruszający  koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, nie tylko ze względu na okoliczności jubileuszowe organizatorów jak i miejsce wykonania, ale przede wszystkim na wspaniały repertuar i jego wykonanie.

kup teraz

Kolęda jako forma muzyczna przez wieki nosiła różne nazwy: rotuły, symfonie, potem – pieśni, piosneczki, kantyki, pastorałki, czyli kolędy, które należało śpiewa  w domach.

kup teraz

Koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarek - Lublin 05.06.2021r.
Pełna relacja z Koncertu  Śpiewającej Rodziny Kaczmarek.
Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy koncert po okresie "twardej" pandemii Coronawirusa.

kup teraz

Pełna relacja z koncertu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, który odbył się w kościele Krzyża Świętego w Łomży w dniu 4 lipca 2021 r. Bardzo nam było miło wystąpić po raz pierwszy przed wspaniałą łomżyńską publicznością.

kup teraz

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert, który będzie podróżą w krainę operetki, barwnych salonów, arcyksiążąt, wystawnych bali i podróżą w krainę czardasza.

kup teraz

Zapraszamy Państwa w odległe klimaty, które przybliżą nam znane i lubiane pieśni neapolitańskie w wykonaniu niezwykłej Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.

kup teraz